8 & Under Mixed Race
1st- Rhys Staples
2nd-Jacob Brackett
3rd- Michal Cuda
4th-Malaya Ring

9-11 Boys Race
1st-Trent Carter
2nd-Joshua Brackett
3rd- Matix Springer

9-11 Girls Race
1st- Janes Staples
2nd- Alexandria Higginson
3rd- Juliette Clark
4th-Zoe Carter
5th-Jessica Brackett
6th-Seachelle Rivera

12-14 Boys Race
1st- Noa Hopper
2nd-Nick Scheel
3rd- Max Fleming
4th-Ryan Maloney
5th-Josiah Brackett
6th-Blue Engelking

12-14 Girls Race
1st- Emily Bark
2nd- Shae Foudy
3rd- Lara Claydon
4th-Alleanna Clark
5th-Kali’a Alexiou

15-17 Boys Race
1st- Riggs Napoleon
2nd- Fisher Grant
3rd- Jeff Erickson
4th-Jack Warner
5th-Evan Hibbard
6th-Peter Shoemaker
7th-Sam Bark
8th-Dalbert Rivera
9th-Omar Smith
10-Daniel Russell

15-17 Girls Race
1st- Fiona Wylde
2nd- Vanina Walsh
3rd- Sofia DeWolfe
4th-Bailey Rosen
5th-Kristi Page
6th-Tyler Jones
7th-Shelby Schweitzer
8th-Jenna Brackett

SPECIAL AWARDS:
Most Radical Maneuver: Noah Yap
Sportsmanship: Kristi Page
Ocean Minded Essay:
8 & Under: Malaya Ring
9-11: Juliette Clark
12-14: Noa Hopper
15-17: Bailey Rosen
Report Card Improvement: Alexandria Higginson
Breakthrough Performance: Lara Claydon
Breakthrough Performance: Blue Engleking
Most Inspiring Performance: Jessica Brackett

8 & Under Mixed Surf
1st- Rhys Staples
2nd-Malaya Ring
3rd- Banning Wetzel
4th- Jacob Brackett

9-11 Boys Surf
1st- Trent Carter
2nd- Joshua Brackett
3rd- Matix Springer

9-11 Girls Surf
1st- Seachelle Rivera
2nd- Jane Staples
3rd- Alexandria Higginson
4th- Jessica Brackett
5th- Bella Ellis
6th- Juliette Clark

12-14 Boys Surf
1st- Max Fleming
2nd- Josiah Brackett
3rd- Noa Hopper
4th- Ryan Maloney
5th- Nick Scheel

12-14 Girls Surf
1st- Izzi Gomez
2nd- Lara Claydon
3rd- Alleanna Clark
4th- Kali’a Alexiou
5th- Shae Faudy
6th- Christine Shoemaker

15-17 Boys surf
1st- Dalbert Rivera
2nd- Sam Bark
3rd- Omar Smith
4th- Jeff Erickson
5th- Daniel Russel
6th- Peter Shoemaker

15-17 Girls Surf
1st- Bailey Rosen
2nd- Tyler Jones
3rd- Jenna Brackett

Junior Pro Boys Surf
1st- Noah Yap, Maui
2nd- Fisher Grant, Florida
3rd- Riggs Napoleon, Oahu
4th- Giorgio Gomez, Florida

Junior Pro Girls Surf
1st- Vanina Walsh, Oahu
2nd- Izzi Gomez, Florida
3rd- Lara Claydon, Maui
4th- Sofia DeWolfe, Washington

SuptheMag Event Recap