8 & Under Race
1st- Trevor Mencinsky
2nd- Zane Schweitzer

Boys 9-11 Race
1st- Marvin Freitas
2nd- Matix Springer
3rd- Finn Spencer
4th- Gavin Mencinsky
5th- Rhys Staples
6th- Jonas Graham
7th- Keagan Lamar
8th- Walker Graham
9th- Zeke Rose
10th- Conrad Rojas
11th- Michael Cuda

Girls 9-11 Race
1st- Alex Higginson
2nd- Delila Quinn
3rd- Kitsy Nipper
4th- Jessica Brackett
5th- Belah Ellis
6th- Malaya Ring
7th- Kayla McLaughlin

Boys 12-14 Race
1st- Ryan Funk
2nd-Tyler Bashor
3rd- Elijah Scheonig
4th- Jeffrey Spencer
5th- Trent Carter
6th- Guilherme Cunha
7th- Keola Auwae
8th- Cole Vander Broek
9th- Phoenix Sanchez

Girls 12-14 Race
1st- Jade Howson
2nd- Lexi Alston
3rd- Kalia Alexiou
4th- Erika Benitez
5th- Sasha Kauhane
6th- Mason Schremmer
7th- Jane Stapes
8th- Lola Schremmer
9th- Zoe Carter
10th- Sofia Sanchez
11th- Jenna Blackburn
12th- Lily Schryer

Boys 15-17 Race
1st- Mo Freitas
2nd- Noa Hopper
3rd- Haakon Hoyer-Nielsen
4th- Kainoa Teixeira
5th- Felippe Gaspar
6th- Josiah Brackett
7th- Chris Rockwood
8th- Trevor Bashor
9th- Patrick Cleveland
10th- Ryan Maloney
11th- Myles Blazer

Girls 15-17 Race
1st- Shae Foudy
2nd- Lara Claydon
3rd- Anna Blackburn

8 & Under Surf
1st- Trevor Mencinsky
2nd- Scarlett Schremmer
3rd- Isabella Carreno

9-11 Boys Surf
1st- Dax McPhillips
2nd- Finn Spencer
3rd- Marvin Freitas
4th- Rhys Staples
5th- Gavin Mencinsky
6th- Keagan Lamar 

9-11 Girls Surf
1st- Delaney Kuepper
2nd- Alexandria Higginson
3rd- Belah Ellis
4th- Jessica Brackett
5th- Delila Quinn
=6th- Malaya Ring
=6th- Kitsy Nipper

12-14 Boys Surf
1st- Keola Auwae
2nd- Kai McPhillips
3rd- Guilherme Cunha
4th- Reno Walker
5th- Tyler Bashor
6th- Elija Schoenig

12-14 Girls Surf
1st- Sasha Kauhane
2nd- Lexi Alston
3rd- Kalia Alexiou
4th- Mason Schremmer
5th- Jade Howson
6th- Jane Staples

15-17 Boys Surf
1st- Myles Blazar
2nd- Josiah Brackett
3rd- Ryan Maloney
4th- Trevor Bashor
5th- Haakon Hoyer-Nielsen
6th- Patrick Cleveland

15-17 Girls Surf
1. Shae Foudy

Junior Pro Girls Surf
1st- Lara Claydon, Maui, Hi
2nd- Mason Schremmer, Oahu, Hi
3rd- Kalia Alexiou, Santa Cruz, Ca
4th- Christine Shoemaker,  San Diego, Ca

Junior Pro Boys Surf
1st- Mo Freitas, Oahu, Hi
2nd- Felippe Gaspar, Brazil
3rd- Kainoa Teixeira, Brazil
4th- Keola Auwae, Oahu, Hi

Special Awards
Academic Excellence – Alleanna Clark
Report Card Improvement – Phoenix Sanchez
Breakthrough Performer Female – Jade Howson
Breakthrough Performer Male – Haakon Hoyer-Nielsen
Most Radical Maneuver Female – Sasha Kauhane
Most Radical Maneuver Male – Dax McPhillips
Sportsmanship Female- Anna Blackburn
Sportsmanship Male- Zeke Rose